13.08.2022 15:08:44

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: 1st Raffle - pulling a new name because first winner never made contact!

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор:
Дата жеребкування: 13.11.2016 16:13:27
Умови використання :
I received some items from the folks at Foot Levelers Blue Ridge Marathon headquarters to give away. This first contest ran from October 22, 2016 to November 4, 2016 Giveaway ends Friday, November 4, 2016 at 11:59pm EST!. No purchase was required - all folks needed to do was like or comment on the Blog post that introduced this contest and / or follow my blog page, Instagram, Twitter, or Facebook page.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 32
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: