13. 8. 2022 15:06:54

Protokol o losování

Co je RandomPicker: RandomPicker je nezávislý systém, který pomáhá organizátorům soutěží losovat výherce. Výběr je zcela náhodný a transparentní, aby se zamezilo jakýmkoliv manipulacím nebo zkreslením výsledků. Je obsažen také modul pro náhodné losování sportovních soutěží.
Jak to funguje: RandomPicker generuje každému účastníkovi unikátní náhodné číslo, na základě kterých pak přiřazuje ceny.
Protokoly představují možnost, jak účastníci mohou snadno získat informace o losování.

Název projektu: 1st Raffle - pulling a new name because first winner never made contact!

The requested project expired, the record is not available.

Při slosování byly použity váhy
Organizátor :
Den losování: 13. 11. 2016 16:13:27
Podmínky :
I received some items from the folks at Foot Levelers Blue Ridge Marathon headquarters to give away. This first contest ran from October 22, 2016 to November 4, 2016 Giveaway ends Friday, November 4, 2016 at 11:59pm EST!. No purchase was required - all folks needed to do was like or comment on the Blog post that introduced this contest and / or follow my blog page, Instagram, Twitter, or Facebook page.
Ceny:

Celkový počet účastníků losování: 32
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Seznam výherců

Systém vylosoval následující výherce::