26. 10. 2021 11:42:03

Protokol o losování

Co je RandomPicker: RandomPicker je nezávislý systém, který pomáhá organizátorům soutěží losovat výherce. Výběr je zcela náhodný a transparentní, aby se zamezilo jakýmkoliv manipulacím nebo zkreslením výsledků. Je obsažen také modul pro náhodné losování sportovních soutěží.
Jak to funguje: RandomPicker generuje každému účastníkovi unikátní náhodné číslo, na základě kterých pak přiřazuje ceny.
Protokoly představují možnost, jak účastníci mohou snadno získat informace o losování.

Název projektu: Contest: Get a PRO Account 1 YEAR for FREE!

The requested project expired, the record is not available.

Při slosování byly použity váhy
Organizátor : MasteringBOX; Fidalgo; Valencia; España
Den losování: 1. 6. 2015 18:04:05 (GMT+01:00) Brusel, Kodaň, Madrid, Paříž
Podmínky :
Do you want a PRO Account on MasteringBOX for 1 Year absolutely FREE? Join our Give away to enter the contest. You only have to like us on Facebook, Twitter or Google plus and share our Give away post and you will get the chance to obtain a premium service valued over 100€! If you use Facebook first like us on Facebook and then share this post, make sure to make it Public or we won’t be able to count your share. If you rather use Twitter just follow us and re-tweet this. You can also follow us on Google Plus and share this post .Or you can do all and you will have 3X chances to win! Additionally we will also give away a PRO UNLIMITED account if we receive more than 100 entries to the contest. UPDATE: Google Plus users can now enter the contest, additionally Instagram users can enter the contest by following MasteirngBOX on Instagram and commenting the contest photo. UPDATE 2: We have more than 100 submissions! We will also give away a PRO UNLIMITED account! Draw will be finally done on June 1.
Ceny:

Celkový počet účastníků losování: 0
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Seznam výherců

Systém vylosoval následující výherce::