01.12.2021 19:25:41

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: Survey winners


Організатор: Demo Company Ltd.; Baker Street 1B; Westminster, London ; United Kingdom
Дата жеребкування: 04.06.2014 20:08:57 (GMT) Greenwich Mean Time : Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
Умови використання :
All survey participants who correctly answered the contest question. Link to contest rules: www.demo-contest.org/survey1234/rules
Приз(и):
ПорядокКількістьПриз
1 prize 1xiPad Mini
2 prize 2x$50 voucher
3 prize 1xalternate winner

Загальна кількість учасників: 500 (записи у списку)
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей:
Ідентифікатор переможцяПризImageВагомість
8Wrig8Dona iPad Mini 2
20Mitc20Judy $50 voucher 1
248Bail48Ruth $50 voucher 1
278Broo28Jimm alternate winner 1
Ви не впевнені, що брали участь у жеребкуванні?

Ви можете перевірити свою участь, ввівши ідентифікаційний код у поле пошуку нижче. Зверніть увагу, що власник проекту не зобов’язаний включати будь-яку особисту інформацію в RandomPicker, коли він імпортує учасників. Ви повинні знати, як ідентифікувати себе, напр. ідентифікаційний номер, пароль, посилання. Подивіться на таблицю переможців вище, там є стовпець ідентифікатора - вам потрібно знати той самий тип ідентифікатора. Якщо ви цого не знаєте, запитайте власника проекту.