1. 12. 2021 20:15:31

Protokol o losování

Co je RandomPicker: RandomPicker je nezávislý systém, který pomáhá organizátorům soutěží losovat výherce. Výběr je zcela náhodný a transparentní, aby se zamezilo jakýmkoliv manipulacím nebo zkreslením výsledků. Je obsažen také modul pro náhodné losování sportovních soutěží.
Jak to funguje: RandomPicker generuje každému účastníkovi unikátní náhodné číslo, na základě kterých pak přiřazuje ceny.
Protokoly představují možnost, jak účastníci mohou snadno získat informace o losování.

Název projektu: Survey winners


Organizátor : Demo Company Ltd.; Baker Street 1B; Westminster, London ; United Kingdom
Den losování: 4. 6. 2014 20:08:57 (GMT) Střední čas: Dublin, Edinburgh, Lisabon, Londýn
Podmínky :
All survey participants who correctly answered the contest question. Link to contest rules: www.demo-contest.org/survey1234/rules
Ceny:
PořadíPočetCena
1 prize 1xiPad Mini
2 prize 2x$50 voucher
3 prize 1xalternate winner

Celkový počet účastníků losování: 500 (zobrazit seznam)
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Seznam výherců

Systém vylosoval následující výherce::
ID výherceCenaImageWeight
8Wrig8Dona iPad Mini 2
20Mitc20Judy $50 voucher 1
248Bail48Ruth $50 voucher 1
278Broo28Jimm alternate winner 1
Máte pochybnost, zda jste byli zařazeni do losování?

Můžete si ověřit, zda jste byli do losování zahrnuti - stačí zadat Váš identifikátor do vyhledávacího políčka níže. Upozorňujeme, že se nemusí jednat o Vaše jméno - při definici účastníků mohl být použit jiný údaj - zákaznické číslo, email, přezdívka apod. Nejprve tedy musíte vědět, jak se identifikovat. Podívejte se do seznamu výherců výše na sloupec ID - pro ověření potřebujete znát Váš identifikátor ve stejném formátu. Pokud ho neznáte, kontaktujte organizátora soutěže (není to RandomPicker).