23.04.2024 5:12:13

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 


Проект: Florida Craft Spirits Raffle

Безкоштовне видання - лише для некомерційних цілей
Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: The Rotary Club of Vero Beach Sunrise Foundation; PO Box 24; Vero Beach; USA
Дата жеребкування: 06.04.2024 14:58:41 (GMT-05:00) Eastern Time (US & Canada)
Умови використання :

Winner need not be present. The winner of the raffle will need to show ID and must be 21+ to claim their bottles at the event "Bottle Shop", or after the event at the Indian River Distillery (3308 Aviation Blvd, Vero Beach, FL).

Приз(и):
ПорядокКількістьПриз
1 prize 1xCollection of unique Florida craft spirits valued over $1000

Загальна кількість учасників: 98 (записи у списку)
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей:
Ідентифікатор переможцяПризImageВагомість
Toby Turner Collection of unique Florida craft spirits valued over $1000 1
Ви не впевнені, що брали участь у жеребкуванні?

Ви можете перевірити свою участь, ввівши ідентифікаційний код у поле пошуку нижче. Зверніть увагу, що власник проекту не зобов’язаний включати будь-яку особисту інформацію в RandomPicker, коли він імпортує учасників. Ви повинні знати, як ідентифікувати себе, напр. ідентифікаційний номер, пароль, посилання. Подивіться на таблицю переможців вище, там є стовпець ідентифікатора - вам потрібно знати той самий тип ідентифікатора. Якщо ви цого не знаєте, запитайте власника проекту.