23.04.2024 4:27:28

Protokol o losování

Co je RandomPicker: RandomPicker je nezávislý systém, který pomáhá organizátorům soutěží losovat výherce. Výběr je zcela náhodný a transparentní, aby se zamezilo jakýmkoliv manipulacím nebo zkreslením výsledků. Je obsažen také modul pro náhodné losování sportovních soutěží.
Jak to funguje: RandomPicker generuje každému účastníkovi unikátní náhodné číslo, na základě kterých pak přiřazuje ceny.
Protokoly představují možnost, jak účastníci mohou snadno získat informace o losování.


Název projektu: Florida Craft Spirits Raffle

Bezplatná verze - pouze pro nekomerční účely
Při slosování byly použity váhy
Organizátor: The Rotary Club of Vero Beach Sunrise Foundation; PO Box 24; Vero Beach; USA
Den losování: 06.04.2024 14:58:41 (GMT-05:00) Východ USA a Kanady
Podmínky:

Winner need not be present. The winner of the raffle will need to show ID and must be 21+ to claim their bottles at the event "Bottle Shop", or after the event at the Indian River Distillery (3308 Aviation Blvd, Vero Beach, FL).

Ceny:
PořadíPočetCena
1 prize 1xCollection of unique Florida craft spirits valued over $1000

Celkový počet účastníků losování: 98 (zobrazit seznam)
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Seznam výherců

Systém vylosoval následující výherce::
ID výherceCenaImageWeight
Toby Turner Collection of unique Florida craft spirits valued over $1000 1
Máte pochybnost, zda jste byli zařazeni do losování?

Můžete si ověřit, zda jste byli do losování zahrnuti - stačí zadat Váš identifikátor do vyhledávacího políčka níže. Upozorňujeme, že se nemusí jednat o Vaše jméno - při definici účastníků mohl být použit jiný údaj - zákaznické číslo, email, přezdívka apod. Nejprve tedy musíte vědět, jak se identifikovat. Podívejte se do seznamu výherců výše na sloupec ID - pro ověření potřebujete znát Váš identifikátor ve stejném formátu. Pokud ho neznáte, kontaktujte organizátora soutěže (není to RandomPicker).