26.02.2024 13:44:27

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 


Проект: NFT tickets - draw


Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: Naumard LTD; Arch. Makarios III, 172, MELFORD TOWER, Floor 1, Flat/Office 106 ; Limassol; Κύπρος
Дата жеребкування: 22.03.2023 14:50:04 (GMT+01:00) Amsterdam, Berlin, Bern, Rome, Stockholm, Vienna
Група(и):
ПорядокКількістьГрупа
1 group 2xGold ticket
2 group 2xSilver ticket

Загальна кількість учасників: 138878 (записи у списку)
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список учасників групи

RandomPicker обрав цих людей:
Ідентифікатор учасникаГрупаImageВагомість
C113EFFB Gold ticket 1
E231143D Gold ticket 1
9B942220 Silver ticket 1
7C4F7DC0 Silver ticket 1
Ви не впевнені, що брали участь у жеребкуванні?

Ви можете перевірити свою участь, ввівши ідентифікаційний код у поле пошуку нижче. Зверніть увагу, що власник проекту не зобов’язаний включати будь-яку особисту інформацію в RandomPicker, коли він імпортує учасників. Ви повинні знати, як ідентифікувати себе, напр. ідентифікаційний номер, пароль, посилання. Подивіться на таблицю переможців вище, там є стовпець ідентифікатора - вам потрібно знати той самий тип ідентифікатора. Якщо ви цого не знаєте, запитайте власника проекту.