26. 2. 2024 13:32:22

Protokol o žrebovaní

RandomPicker je nezávislý systém, ktorý umožňuje organizátorom súťaží alebo lotérií náhodne vylosovať výhercov. Tento server neorganizuje žiadne súťaže - je to len nástroj pre náhodné žrebovanie.
Ako to funguje: RandomPicker je systém, ktorý generuje unikátne náhodné čísla ku každému účastníkovi. Potom sú všetky záznamy zoradené a výsledkom je náhodné vyžrebovanie. Pokiaľ je definovaných viac cien, RandomPicker vyberie, ktorú cenu výherca získava.
Protokoly predstavujú možnosť, ako účastníci môžu ľahko získať informácie o žrebovaní.


Názov projektu: NFT tickets - draw


Weights are applied - entries have varying chances to win. Weights are commonly used when the organizer is selling products, i.e.the more products you buy the higher chance to win you have.

Vlastník projektu / organizátor súťaže: Naumard LTD; Arch. Makarios III, 172, MELFORD TOWER, Floor 1, Flat/Office 106 ; Limassol; Κύπρος
Deň žrebovania: 22. 3. 2023 14:50:04 (GMT+01:00) Amsterdam, Berlín, Bern, Rím, Štokholm, Viedeň
Group(s):
OrderNumberGroup
1 group 2xGold ticket
2 group 2xSilver ticket

Celkový počet účastníkov žrebovania: 138878 (list entries)
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Group participant list

Systém vyžreboval nasledujúcich výhercov::
Participant IDGroupImageWeight
C113EFFB Gold ticket 1
E231143D Gold ticket 1
9B942220 Silver ticket 1
7C4F7DC0 Silver ticket 1
Máte pochybnosť, či ste boli zaradení do losovania?

Môžete si overiť, či ste boli do žrebovania zahrnutý/á - stačí zadať Váš identifikátor do políčka nižšie. Upozorňujeme, že nemusí ísť o osobné údaje a pri definícii účastníkov mohol byť použitý iný údaj - identifikačné číslo, login, e-mail, prezývka a pod. Najprv teda musíte vedieť, ako sa identifikovať. Pozrite sa do zoznamu výhercov vyššie, je tam stĺpec ID - pre overenie potrebujete poznať identifikátor v rovnakom formáte. Ak ho nepoznáte, kontaktujte organizátora súťaže, ktorý losovanie vykonáva (nie je to RandomPicker).