28.11.2021 23:53:17

Protokol o žrebovaní

RandomPicker je nezávislý systém, ktorý umožňuje organizátorom súťaží alebo lotérií náhodne vylosovať výhercov. Tento server neorganizuje žiadne súťaže - je to len nástroj pre náhodné žrebovanie.
Ako to funguje: RandomPicker je systém, ktorý generuje unikátne náhodné čísla ku každému účastníkovi. Potom sú všetky záznamy zoradené a výsledkom je náhodné vyžrebovanie. Pokiaľ je definovaných viac cien, RandomPicker vyberie, ktorú cenu výherca získava.
Protokoly predstavujú možnosť, ako účastníci môžu ľahko získať informácie o žrebovaní.

Názov projektu: Sorteo Pack de tentáculos el Rey del Pulpo


Vlastník projektu / organizátor súťaže: Discefa SLU; Pol. Ind. Espíritu Santo C/Marconi 5-11, Parcela 131-132; Cambre, A Coruña; España
Deň žrebovania: 16.7.2021 10:41:09 (GMT+01:00) Brusel, Kodaň, Madrid, Paríž
Ceny:
OrderNumberCena
1 prize 1xGanador
2 prize 1xSuplente 1
3 prize 1xSuplente 2

Celkový počet účastníkov žrebovania: 4170 (list entries)
Chance of winning: All entries had an equal chance of winning

Zoznam výhercov

Systém vyžreboval nasledujúcich výhercov::
ID výhercuCenaImageWeight
f*v*l*6*@g*a*l.com Francisco Jose Vela Lafuente Ganador 1
d*l*e*e@h*t*a*l.com Gema Martin Suplente 1 1
c*r*e*g*2*9*9*5@g*a*l.com Carmen Garcia Rodriguez Suplente 2 1
System identified usage of an email in the Winner ID. Every second letter in the email was replaced by an asterisk for security reasons.
Máte pochybnosť, či ste boli zaradení do losovania?

Môžete si overiť, či ste boli do žrebovania zahrnutý/á - stačí zadať Váš identifikátor do políčka nižšie. Upozorňujeme, že nemusí ísť o osobné údaje a pri definícii účastníkov mohol byť použitý iný údaj - identifikačné číslo, login, e-mail, prezývka a pod. Najprv teda musíte vedieť, ako sa identifikovať. Pozrite sa do zoznamu výhercov vyššie, je tam stĺpec ID - pre overenie potrebujete poznať identifikátor v rovnakom formáte. Ak ho nepoznáte, kontaktujte organizátora súťaže, ktorý losovanie vykonáva (nie je to RandomPicker).