Protokol o žrebovaní

RandomPicker je nezávislý systém, ktorý umožňuje organizátorom súťaží alebo lotérií náhodne vylosovať výhercov. Tento server neorganizuje žiadne súťaže - je to len nástroj pre náhodné žrebovanie.
Ako to funguje: RandomPicker je systém, ktorý generuje unikátne náhodné čísla ku každému účastníkovi. Potom sú všetky záznamy zoradené a výsledkom je náhodné vyžrebovanie. Pokiaľ je definovaných viac cien, RandomPicker vyberie, ktorú cenu výherca získava.
Protokoly predstavujú možnosť, ako účastníci môžu ľahko získať informácie o žrebovaní.

Názov projektu: Oferta de 10€ em criptomoedas

Free edition - for non-profit purposes only
Vlastník projektu / organizátor súťaže:
Deň žrebovania: 13.8.2018 13:45:14
Podmienky účasti:

Reclamar o prémio:

O vencedor tem 48 horas para reclamar o prémio


*Despesas de transferência seram deduzidas do valor do prémio ganho, ou seja, 1000 ITNS a taxa de envia é de 10 ITNS o vencedor recebe 990 ITNS, será enviado print a comprovar a despesa.
Ceny:
OrderNumberCena
1 prize 1x10€ numa criptomoeda

Celkový počet účastníkov žrebovania: 8 (list entries)
Chance of winning: All entries had an equal change of winning

Zoznam výhercov

Systém vyžreboval nasledujúcich výhercov::
ID výhercuCenaImageWeight
nunoclix 10€ numa criptomoeda
   
1
Máte pochybnosť, či ste boli zaradení do losovania?

Môžete si overiť, či ste boli do žrebovania zahrnutý/á - stačí zadať Váš identifikátor do políčka nižšie. Upozorňujeme, že nemusí ísť o osobné údaje a pri definícii účastníkov mohol byť použitý iný údaj - identifikačné číslo, login, e-mail, prezývka a pod. Najprv teda musíte vedieť, ako sa identifikovať. Pozrite sa do zoznamu výhercov vyššie, je tam stĺpec ID - pre overenie potrebujete poznať identifikátor v rovnakom formáte. Ak ho nepoznáte, kontaktujte organizátora súťaže, ktorý losovanie vykonáva (nie je to RandomPicker).