Protokol o losování

Co je RandomPicker: RandomPicker je nezávislý systém, který pomáhá organizátorům soutěží losovat výherce. Výběr je zcela náhodný a transparentní, aby se zamezilo jakýmkoliv manipulacím nebo zkreslením výsledků. Je obsažen také modul pro náhodné losování sportovních soutěží.
Jak to funguje: RandomPicker generuje každému účastníkovi unikátní náhodné číslo, na základě kterých pak přiřazuje ceny.
Protokoly představují možnost, jak účastníci mohou snadno získat informace o losování.

Název projektu: Oferta de 10€ em criptomoedas

Bezplatná verze - pouze pro nekomerční účely
Organizátor :
Den losování: 13. 8. 2018 13:45:14
Podmínky :

Reclamar o prémio:

O vencedor tem 48 horas para reclamar o prémio


*Despesas de transferência seram deduzidas do valor do prémio ganho, ou seja, 1000 ITNS a taxa de envia é de 10 ITNS o vencedor recebe 990 ITNS, será enviado print a comprovar a despesa.
Ceny:
PořadíPočetCena
1 prize 1x10€ numa criptomoeda

Celkový počet účastníků losování: 8 (zobrazit seznam)
Chance of winning: All entries had an equal change of winning

Seznam výherců

Systém vylosoval následující výherce::
ID výherceCenaImageWeight
nunoclix 10€ numa criptomoeda
   
1
Máte pochybnost, zda jste byli zařazeni do losování?

Můžete si ověřit, zda jste byli do losování zahrnuti - stačí zadat Váš identifikátor do vyhledávacího políčka níže. Upozorňujeme, že se nemusí jednat o Vaše jméno - při definici účastníků mohl být použit jiný údaj - zákaznické číslo, email, přezdívka apod. Nejprve tedy musíte vědět, jak se identifikovat. Podívejte se do seznamu výherců výše na sloupec ID - pro ověření potřebujete znát Váš identifikátor ve stejném formátu. Pokud ho neznáte, kontaktujte organizátora soutěže (není to RandomPicker).