05.02.2023 21:37:13

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: #celebRAtelove V-Day Raffle

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: Pleasure; 11 Happy Ave; Lovetown; Ireland
Дата жеребкування: 15.02.2017 15:02:44 (GMT) Greenwich Mean Time : Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
Умови використання :
To be in for the raffle, all you need to do is leave me a comment here on the WordPress blog post. The prizes will be raffled among all entries. One entry per person. The winner will be determined by randompicker. Postage and packaging is covered by me. The raffle is open for 36 hours until 8pm GMT on Wednesday, 15 February 2017.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 29
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: