3.10.2022 7:52:34

Protokol o žrebovaní

RandomPicker je nezávislý systém, ktorý umožňuje organizátorom súťaží alebo lotérií náhodne vylosovať výhercov. Tento server neorganizuje žiadne súťaže - je to len nástroj pre náhodné žrebovanie.
Ako to funguje: RandomPicker je systém, ktorý generuje unikátne náhodné čísla ku každému účastníkovi. Potom sú všetky záznamy zoradené a výsledkom je náhodné vyžrebovanie. Pokiaľ je definovaných viac cien, RandomPicker vyberie, ktorú cenu výherca získava.
Protokoly predstavujú možnosť, ako účastníci môžu ľahko získať informácie o žrebovaní.

Názov projektu: Magia: Voz do Trovão (Jan/2017) - Recompensa do PADRIM - RPG Next

The requested project expired, the record is not available.

Weights are applied - entries have varying chances to win. Weights are commonly used when the organizer is selling products, i.e.the more products you buy the higher chance to win you have.

Vlastník projektu / organizátor súťaže: RPG Next; 64; Curitiba; Brasil
Deň žrebovania: 29.1.2017 17:23:23 (GMT-03:00) Brazília
Podmienky účasti:
Recompensa válida apenas para Padrinhos de Nível 15 ou maior. O Padrinho ou Madrinha sorteada participará do próximo Pergaminhos na Bota. É necessário possuir um headset ou celular com fone e microfone.
Ceny:

Celkový počet účastníkov žrebovania: 14
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Zoznam výhercov

Systém vyžreboval nasledujúcich výhercov::