05.02.2023 20:19:15

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: 12DXR Day 8

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: Pleasure; 11 Happy Ave; Lovetown; Ireland
Дата жеребкування: 21.12.2016 6:01:02 (GMT) Greenwich Mean Time : Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
Умови використання :
1 set of 3 ornaments + 2 Royal Mail stamps, open to all until 7am GMT Dec 21, 2016. The raffle items will be sent anywhere in the world, no P&P costs either. The winner’s address will be passed on to Hariclea to facilitate despatch of the chocolate. To enter the raffle, just a leave a comment below. Winner to be announced in Day 9 post of 12DX, tomorrow.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 11
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: