05.02.2023 20:03:46

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: 12DXR Day 7

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: Pleasure; 11 Happy Ave; Lovetown; Ireland
Дата жеребкування: 20.12.2016 6:53:40 (GMT) Greenwich Mean Time : Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
Умови використання :
Raffle for 1 framed photograph + Thornton’s chocolate, open to all until 7am GMT Dec 20, 2016. The raffle items will be sent anywhere in the world, no P&P costs either. The winner’s address will be passed on to Hariclea to facilitate despatch of the chocolate. To enter the raffle, just a leave a comment below.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 23
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: