04.12.2021 14:47:04

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: Marea Deschidere JYSK Arad

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: JYSK; Bulevardul Iuliu Maniu Nr. 560A, Centrul comercial “Militari Shopping”; Bucharest; România
Дата жеребкування: 05.12.2016 11:09:59 (GMT+02:00) Athens, Bucharest
Умови використання :
Cu ocazia redeschiderii JYSK Arad din Calea Radnei nr. 298, te invităm la concurs! Răsfoiește catalogul de concurs, distribuie pe Facebook produsul preferat, completează formularul de concurs și poți câștiga un prin tragere la sorți un set de dining format din masă VEDDE și 4 scaune JONSTRUP.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 125
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: