04.12.2021 15:12:01

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: Soutěž o vstupenky na KROMFEST 2016 - 2. příspěvek

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: kino Nadsklepi; Milicovo nam. 488/2; Kromeriz; Czechia
Дата жеребкування: 29.04.2016 9:03:37 (GMT+01:00) Belgrade, Bratislava, Budapest, Prague
Умови використання :
Od 15. 4. do 18. 4. probíhala na Facebookové stránce Domu kultury soutěž o vstupenky na hudební festival Kromfest 2016, který proběhne 23. července. Úkolem bylo rozpoznat dle obrázkové indicie účinkující a napsat do komentáře o nich nějakou zajímavost či informaci. Z posledních maximálně 20 komentářů ke každému obrázku losujeme výherce 1 vstupenky na festival.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 8
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: