05.02.2023 21:18:20

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: Surface Pro Audio Multi-touch Giveaway

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: Molten Music Technology Ltd; Fairview Villa, The Street; Swanton Abbott; United Kingdom
Дата жеребкування: 22.12.2015 14:20:41 (GMT) Greenwich Mean Time : Dublin, Edinburgh, Lisbon, London
Умови використання :
Open to any individual anywhere over the age of 18 with up to 10 entries per person. Entry is via following and retweeting the competition and our Kickstarter campaign on Twitter, and by liking and sharing on Facebook. No purchase or backing on Kickstarter necessary for entry.
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 2385
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: