27.10.2021 17:11:34

Публічний запис

Що таке RandomPicker.com: RandomPicker - це незалежна система, яка допомагає організаторам проводити жеребкування на випадковій основі. Вона використовується для вибору переможців роздач, лотерей, розіграшів чи інших змагань. Вона також включає модуль для спортивних жеребкувань.
 

Проект: Томбола ХИПО МЕЙЛ бюлетин 22.06.2015г.

Запитуваний проект закінчився, запис недоступний.

Застосовуються вагові коефіцієнти - учасники мають різні шанси на перемогу. Вагоміть зазвичай використовуються, коли організатор продає товари, тобто чим більше товарів купує учасник, тим більше у нього шансів на перемогу.

Організатор: Хиполенд АД; Трети март №5; София; България
Дата жеребкування: 22.06.2015 13:51:12 (GMT+02:00) Helsinki, Kyiv, Riga, Sofia, Tallinn, Vilnius
Умови використання :
Резултати от първото теглене на наградите от томболата за нови абонати на ХИПО МЕЙЛ бюлетин. Всяка седмица в периода 15 юни–12 юли по 10 наши нови абонати, избрани на лотариен принцип, ще спечелят подарък по избор: забавна игра MISS KIPIK, HYDRO FORCE Водно оръжие SHARKFIRE или Мини таблет MINNIE MOUSE!
Приз(и):

Загальна кількість учасників: 3542
Шанс на перемогу: У кількох учасників було більше шансів на перемогу. Перевірте правила організатора: у деяких розіграшах учасники можуть мати вищі шанси на виграш залежно від кількості покупок - чим більше покупок, тим більший шанс.

Список переможців

RandomPicker обрав цих людей: