Public Record

What is RandomPicker.com: RandomPicker is an independent system that helps organizers conduct drawings from a random basis. It is used to pick winners of giveaways, sweepstakes, raffles or other competitions. It also includes a module for sport drawings.
 

Project: Velká letní soutež se SuperBoilies.cz

The requested project expired, the record is not available.

Organizer:
Draw date: 9/23/2011 2:14:43 AM
Terms and conditions:
1) Souteže se mohou zúcastnit pouze registrovaní clenové kaprarského fóra na LovKapra.com. Pokud ješte nejste registrováni, mužete se zaregistrovat zde. Registrace trvá jen chvíli a je zdarma + Vám prináší další výhody (jedinecné jméno a rozšírené funkce fóra). Do souteže budou zapocítáni i nove registrovaní uživatelé. Pri nové registraci uvádejte Váš skutecný e-mail, nebot je nutné následné potvrzení registrace kliknutím na odkaz v e-mailu, který Vám prijde. Až poté bude Váš úcet automaticky aktivován a stanete se clenem kaprarského fóra. 2) Do souteže bude zarazen pouze každý registrovaný clen kaprarského fóra LovKapra.com, který si v období od vyhlášení souteže objedná a odebere jakékoli zboží z e-shopu na www.superboilies.cz a do poznámky napíše svuj nick (prezdívku, jméno), kterým se prihlašuje na kaprarské fórum zde na webu. 3) Každý registrovaný clen se muže zúcastnit souteže pouze jednou! Nevytvárejte prosím duplicitní a fiktivní registrace, poznáme to a váš hlas nebude pocítán. Navíc musíte splnit také podmínku c. 4. 4) Pokud jste již ucinili objednávku na e-shopu Superboilies.cz, zašlete ješte svoji vlastní fotografii s tématikou rybarení (úlovek, scenerie, zajímavost, trofejní, ci naopak pidi úlovek, ptákovinu od vody, kuriozitu atd.). Tuto fotografii + prípadný popisek je nutné zverejnit prímo v kaprarském fóru pod Vaším prihlašovacím jménem na fóru, a to konkrétne v tématu Velká letní soutež se SuperBoilies.cz. Strucne napsané podmínky souteže pro zopakování a ujasnení 1) Být registrovaným clenem kaprarského fóra, pokud ješte nejste, mužete se zaregistrovat. 2) Musíte si neco objednat na SuperBoilies.cz a uvést do poznámky v objednávce svuj nick (prezdívku, jméno) z kaprarského fóra LovKapra.com, abyste byli identifikováni. 3) Každý registrovaný clen kaprarského fóra se muže této souteže zúcastnit pouze jednou. 4) Ve fóru v tématu Velká letní soutež se SuperBoilies.cz musíte zverejnit svuj príspevek (viz. informace výše v bodu 4).
Prize(s):

Total number of entries: 0
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Winner list

RandomPicker drew the following people: