3.10.2022 8:32:00

Protokol o žrebovaní

RandomPicker je nezávislý systém, ktorý umožňuje organizátorom súťaží alebo lotérií náhodne vylosovať výhercov. Tento server neorganizuje žiadne súťaže - je to len nástroj pre náhodné žrebovanie.
Ako to funguje: RandomPicker je systém, ktorý generuje unikátne náhodné čísla ku každému účastníkovi. Potom sú všetky záznamy zoradené a výsledkom je náhodné vyžrebovanie. Pokiaľ je definovaných viac cien, RandomPicker vyberie, ktorú cenu výherca získava.
Protokoly predstavujú možnosť, ako účastníci môžu ľahko získať informácie o žrebovaní.

Názov projektu: XBL/PSN Giveaway

The requested project expired, the record is not available.

Weights are applied - entries have varying chances to win. Weights are commonly used when the organizer is selling products, i.e.the more products you buy the higher chance to win you have.

Vlastník projektu / organizátor súťaže: Grim Reaper Gamers; 10 Anywhere ln; Anywhere; USA
Deň žrebovania: 18.2.2016 21:50:22 (GMT-05:00) Východný čas (USA a Kanada)
Podmienky účasti:
Memeber only contest for the month of January. Make a new post or reply to one grants entry into the contest. 1 entry per user. Winner will recieve a full year of either XBox Live or Playstation Plus
Ceny:

Celkový počet účastníkov žrebovania: 96
Chance of winning: Several entries had a higher chance of winning. Check organizer's rules, some raffles may allow higher chance of winning depending on purchase quantity - the more tickets, the higher chance.

Zoznam výhercov

Systém vyžreboval nasledujúcich výhercov::